. Mám za to, Živote, že po sobě necháváš mnoho smrtí; bezpochyby i já zemřel, a to nejméně desettisíckrát předtím..

senzibilita

6. května 2006 v 18:18 |  magie
Hlavní schopností proutkařů je citlivost, tedy sezibilita. Na různé typy vyzařování a proudění reagují VŠECHNY živé organismy a všichni lidé a všechna zvířata. Lidé tvrdící, že schopnosti proutkařů jsou darem od Boha, zapomínají dodat, že jde o dar celé přírodě, ne několika vyvolencům. Pocit tepla je odpověď našeho organismu na vyzařování energie (tepelné).

Reagence na různá vyzařování je běžnou (nejen lidskou) vlastností.
Běžná již ale není schopnost uvědomování si těchto reakcí našeho těla. Impulsy, které tělo vysílá do našeho vědomí, jsou tak jemné, že velká většina lidí není schopna tyto impulsy vnímat a rozpoznat, kvalifikovat a hodnotit. Jako pociťujeme teplo od určitého stupně vyzařování, tak si povšimneme a uvědomíme patogenní vyzařování až od určité síly. Například u trafostanice většina lidí může vnímat slabou nervozitu nebo jiné nepříjemné pocity.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gelnem Gelnem | 20. dubna 2007 v 19:20 | Reagovat

Bohužel musím konstatovat, že proutkařit může snad úplně každý bez rozdílu. Jediná podmínka je být v tu chvíli alespoň trochu klidný.

2 Pivas Pivas | E-mail | 23. října 2008 v 19:27 | Reagovat

Senzitivních a senzibilních jedinců je celá řada, avšak každý má jinou specializaci. Já například cítím energie v minulosti zabíjených a mučených tvorů za současného spolupůsobení temných sil v té době, zřejmě nějakých černých mší. Čím byla oběť nevinnější, pociťuji to silněji. Proto mi dělá problém navštěvovat v Praze Staré Město, Josefov a zčásti Nové Město vyjma Vinohrad, oblast kolem Karlova náměstí a naopak Malá Strana na negativní vibrace rozhodně  není chudá. Děsím se toho, když si představím, kdo žil v těchto zamořených oblastech a když vidím umělecké dílo ovlivněné touto hrůzou a cítím ty samé vibrace a vím, kdo je autorem, toužím nebýt.

3 Vasilij Vasilij | E-mail | Web | 28. dubna 2009 v 21:24 | Reagovat

Přeji dobrý den, nabízíme členství všem osobám fascinovaným okultismem, hororem a především Lovecraftovským Cthulhu mýtem a Necronomiconem, jehož vlastníme všechny oficiálně známé i několik veřejnosti neznámých, přesto však nebezpečných textů. Protože se zabýváme i překladem ojedinělé okultní a hororové literatury rádi uvítáme každého nového člena ovládajícího cizí jazyky s chutí pracovat a pomáhat rozvíjet vzdělání v oblasti Lovecraftovského mýtu a okultismu.
Ozvěte se na ICQ 383 732 625 nebo na email.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama