. Mám za to, Živote, že po sobě necháváš mnoho smrtí; bezpochyby i já zemřel, a to nejméně desettisíckrát předtím..

znamení zvěrokruhu 2

10. července 2006 v 6:48 |  znamení zvěrokruhu
VÁHY
Znamení: vzdušné
Vládce znamení: Venuše
Povaha: sanquinická
Šťastná léta: 30-37
Soulad se znamením: Blíženci, Vodnář
Souvztažná barva: vodově zelená
Souvztažný kov: měď
Podřízená část těla: ledviny, močový měchýř
Kámen znamení: chryzokol, jadeit, růženín, korál, karneol, smaragd, turmalín, topas, smaragd
Šťastná čísla: 7, 49, 175, 1225
Šťastný den: středa
Šťastná květina: pomněnka
Duchovní ochránce: Athene
Příjemná vůně: vrbina

Charakteristika: Ve znamení Vah se většinou rodí milí a sympatičtí lidé, kteří podvědomě usilují o vnitřní i vnější harmonii. Tito lidé jsou převážně intelektuálně zaměření, s hlubokým citovým životem. Radují se z každého příjemně prožitého dne. Mají hluboký vztah k umění a dobré předpoklady pro vlastní uměleckou tvorbu. Milují šperky, vkusné oblečení, zábavu, hudbu a tanec. Mají vyvinutý smysl pro spravedlnost a jsou ochotni pomoci svým bližním. Jsou nakloněni poctivým kompromisům. Nebojí se střetů, ale raději volí klid a mír. V případě, že pohár přeteče stanovenou mez, mohou se ze své rovnováhy prudce "vychýlit". Jejich vadou může být nadměrná citlivost a sklon k netrpělivosti. Celková bezstarostnost může vést k lehkomyslnému nakládání s penězi. Váhy milují svobodu a nezávislost, ale nedokážou žít osaměle. Společnost a harmonické partnerství pro ně znamená velmi mnoho.
Zdraví: Lidé Váhy by si měli dopřávat dostatek odpočinku. Citlivě reagují na tělesnou i psychickou nerovnováhu a špatně snášejí stres a disharmonii. Když onemocní, potřebují hodně odpočinku, klid a povzbuzující slova. Měli by si dát větší pozor na konzumaci alkoholu než jiní. K nejcitlivějším místům patří ledviny a bederní oblast. Potíže s ledvinami mohou souviset s problémy v partnerském životě.
Pracovní předpoklady: Pracovní prostředí Vah musí být upravené, klidné a příjemné. Musí se cítit dobře i mezi spolupracovníky. Váhy by se měly vyhnout zaměstnáním, která jsou vystavena přílišnému napětí a stresu. Realisticky odhadují své možnosti, proto si nekladou přehnané cíle. Instinktivně vědí, že potřebují táhnout za jeden provaz, aby byly úspěšným týmem. Některé příležitosti jim mohou uniknout pro jejich obtížné a dlouhé rozhodování. Uplatní se jako výtvarníci, aranžéři, kadeřníci. Dosahují úspěchů v uměleckém světě. Smysl pro spravedlnost uplatní jako politici, právníci, notáři a diplomaté.
Láska: Váhy jsou kouzelné a půvabné. Snadno se zamilují na první pohled. Jejich láska však může mít krátké trvání. Bytostně touží po partnerské rovnosti. Jsou šťastné, když partneři oceňují jejich city. Ženy - Váhy v sobě mají hodně ženskosti. Jsou dobré matky, ale nemívají v oblibě některé domácí práce. Od svých partnerů vyžadují pozornost, lichotky a květiny. Muži bývají vynalézaví v lásce. Jsou taktní a elegantní. Bývají dobrými manželi, i když občas nedokáží říci "ne" jiné ženě, která se jim líbí. Váhy se dobře snášejí se Střelcem, Vodnářem, Blíženci, Lvem a Pannou. Nemají rády Kozorohy a Berany.
ŠTÍR
Znamení: vodní
Vládce znamení: Mars a Pluto
Povaha: flegmatická
Šťastná léta: 17-19, 23-35
Soulad se znamením: Rak, Ryby
Souvztažná barva: rumělková
Souvztažný kov: železo
Podřízená část těla: pohlavní orgány
Kámen znamení: obsidián, hematit, malachit, ametyst, jaspis, achát, rubín, karneol, opál
Šťastná čísla: 5, 25, 65, 325
Šťastný den: čtvrtek
Šťastná květina: vřes
Duchovní ochránce: Ares
Příjemná vůně: vřes
Charakteristika: Lidé narození ve znamení Štíra bývají velkými bojovníky. Jsou velmi všímaví, bystří, vše pozorně sledují a před jejich zraky se sotva něco utají nebo ukryje. Někdy se vyznačují uzavřenou, nesdílnou a samotářskou povahou. Jen velmi těžko se dá odhadnout, jak budou reagovat. Lidé Štíři mají silnou vůli a jakmile si něco usmyslí, nic je nezastaví. Nepostrádají energii ani vytrvalost a jsou schopni obstát i ve složitých životních situacích. Jsou velmi předvídaví a mají bystrého ducha, což jim umožňuje lehce odhalit u druhých nejzranitelnější místo. Štíři berou celý svůj život jako boj se svým vnitřním "já" a se světem, který je obklopuje, proto většinou zůstávají nepochopeni. Jsou zralejší a důkladnější než ostatní lidé a vždy se snaží dostat pod povrch věcí a života. Pro hloubku a nesdělitelnost jejich citů je obtížné se jim přiblížit. Negativními projevy může být jejich mstivost, žárlivost a přecitlivělost. Jejich potřeba vše měnit může přerůst v destruktivní chování.
Zdraví: Lidé ve znamení Štíra jsou velmi odolní. Málokdy stůňou a pokud onemocní, dokáží se vlastní silou rychle uzdravit. K nejcitlivějším místům patří pohlavní orgány. Problémy mohou souviset i s vylučováním, jako zácpa, průjmy. Časté mohou být i úrazy, sportovní zranění nebo křečové žíly. Jako prevence se doporučují vnitřní očistné kúry alespoň dvakrát za rok.
Pracovní předpoklady: Štíři mají rádi složitou práci, která vyžaduje mnoho sil a fantazie, odvahy a vůle. V překonávání překážek a v řešení úkolů jsou velmi trpěliví. Nejlépe se jim bude pracovat samostatně. V případě potřeby se dovedou podřídit, ale přesto těžce snášejí jakoukoli kontrolu. Štíři dokáží dosáhnout úspěchu téměř v každém povolání. Může to být v oborech, které souvisí se zdravím a sexem, například chirurg, ošetřovatel, gynekolog, sexuolog. Mohou být výborní výzkumníci, badatelé, psychologové, detektivové. Seberealizaci naleznou také v obchodě a finančnictví.
Láska: Lidé narození ve znamení Štíra jsou dynamičtí, přitahují k sobě ostatní jako magnet. Sex je pro ně velmi důležitý, přistupují k němu s neobyčejnou lehkostí. Štíři jsou velmi citliví a ke svému partnerskému štěstí potřebují opravdu silné citové prožitky. Od lásky k nenávisti je však jenom krok. Proto nemusí být nouze o krize a náhlé výbuchy v partnerském životě. Pokud jsou správně motivováni, dokáží pro svého partnera udělat téměř vše. Ženy Štíři v sobě mají velkou vášeň a cit, jsou ochotny přinášet oběti. Muži obvykle mají rádi rodinu, ale mohou se v ní projevovat jako příliš silné autority. Štíři se dobře snášejí se Střelcem, Kozorohem, Rybami, Rakem, Pannou a Váhami. Konfliktní vztah mohou mít s Býkem.
STŘELEC
Znamení: ohnivé
Vládce znamení: Jupiter
Povaha: cholerická
Šťastná léta: 20-23, 37-40
Soulad se znamením: Beran, Lev
Souvztažná barva: azurová
Souvztažný kov: cín
Podřízená část těla: boky, stehna
Kámen znamení: sodalit, chryzokol, tygří oko, safír, obsidián, avanturín, topaz, opál, ametyst, lazurit
Šťastná čísla: 4, 16, 34, 136
Šťastný den: pátek
Šťastná květina: chrpa
Duchovní ochránce: Priapos
Příjemná vůně: máta
Charakteristika: Střelci jsou vždy velmi aktivní. Přes zdání neustálého spěchu bývají dobrými pozorovateli a dovedou rychle analyzovat příčiny jevů. Bývají velmi zvídaví, neustále chtějí poznávat nové lidi a nové věci. Rychle a snadno navazují kontakty s lidmi a zajímají se o jejich život. Často jsou vynikajícími učiteli. Milují nezávislost a svobodu, ale ctí také svobodu druhých. Jsou optimisty a většinou se jim proto všechno daří. Bývají dobrými sportovci. Také práce je pro Střelce spíše sportem a činí jim potěšení. Příčinou jejich případných neúspěchů bývá velká impulzívnost. Rozhodují se rychle, míří přesně, ale někdy také přestřelí. Nebojí se nebezpečí. Někdy v něm nalézají i sebe sama. Milují pobyt na čerstvém vzduchu, mají rádi přírodu a cestování. Jsou obvykle přející a mají smysl pro spravedlnost. Někdy by jim prospělo chovat se více diplomaticky a naslouchat druhým.
Zdraví: Střelci jsou vždy velmi aktivní. Přes zdání neustálého spěchu bývají dobrými pozorovateli a dovedou rychle analyzovat příčiny jevů. Bývají velmi zvídaví, neustále chtějí poznávat nové lidi a nové věci. Rychle a snadno navazují kontakty s lidmi a zajímají se o jejich život. Často jsou vynikajícími učiteli. Milují nezávislost a svobodu, ale ctí také svobodu druhých. Jsou optimisty a většinou se jim proto všechno daří. Bývají dobrými sportovci. Také práce je pro Střelce spíše sportem a činí jim potěšení. Příčinou jejich případných neúspěchů bývá velká impulzívnost. Rozhodují se rychle, míří přesně, ale někdy také přestřelí. Nebojí se nebezpečí. Někdy v něm nalézají i sebe sama. Milují pobyt na čerstvém vzduchu, mají rádi přírodu a cestování. Jsou obvykle přející a mají smysl pro spravedlnost. Někdy by jim prospělo chovat se více diplomaticky a naslouchat druhým.
.
Pracovní poměry: Střelci těžko snášejí jakákoli omezení, i v práci potřebují dostatek pohybu. Musí mít svobodu rozhodování. Potřebují kolem sebe hodně lidí, různorodost a vzrušení. Přílišná kontrola ze strany nadřízených je může přivést k apatii, která se bude navenek projevovat neposlušností a vzpurností. Měli by si vybrat povolání v oblasti podnikání nebo finančnictví. Výborné uplatnění poskytují povolání jako tlumočník, velvyslanec, cestovatel, letec, průvodce. Zaměstnání může souviset také se sportem nebo láskou ke zvířatům. Mohou být i filosofové, kněží a učitelé.
Láska: Tito svobodomyslně založení lidé si docela dobře vystačí sami. Vyhovuje jim, že jako svobodní mohou vztah bez velkých potíží ukončit. Bývají lhostejní k rodinným poutům. Přesto jsou Střelci romantičtí, otevření, vstřícní a všechen svůj talent využijí k tomu, aby nalezli tu pravou lásku. Manželky Střelci bývají vynikající kamarádky a dobré, pohostinné hospodyně. Neměly by si vybírat žárlivé muže. Muži bývají velmi pracovití. Často zůstávají v zaměstnání do pozdních hodin. Potřebují ženu, která bude respektovat jejich svobodu. Střelci se snesou se Lvem, Kozorohem, Vodnářem, Beranem, Váhami, Štírem. Nemají rádi Ryby, Panny a Blížence.
KOZOROH
Znamení: zemské, studené a suché
Vládce znamení: Saturn
Povaha: melancholická
Šťastná léta: 33-46
Soulad se znamením: Býk, Štír
Souvztažná barva: černá
Souvztažný kov: olovo
Podřízená část těla: kolena, kosti, kůže
Kámen znamení: jaspis, adulár, křišťál, obsidián, ametyst, turmalín, rubín, achát
Šťastná čísla: 3, 9, 15, 45
Šťastný den: sobota
Šťastná květina: kapradí
Duchovní ochránce: Afrodité
Charakteristika: Lidé narození ve znamení Kozoroha jsou praktičtí, zdrženliví, vytrvalí a vážní, protože vědí, že blahobyt a pohodlí nepřicházejí bez námahy a vytrvalé práce. Mají silně vyvinutý smysl pro povinnost, který často přehlušuje všechny ostatní city. V povaze Kozorohů je vážnost, opatrnost a přemýšlivost. Přitom jsou ctižádostiví, pilní, trpěliví a zároveň nepodplatitelní. Mají silnou potřebu postupovat kupředu, nahoru, jak duševně, tak společensky. Jejich silné autoritě napomáhá dobrý organizační talent. Jsou konzervativní, ztělesňují stabilitu, jsou diplomatičtí, ale málo přizpůsobiví. Nejraději mají vše podrobně naplánováno, velmi neradi improvizují. Kozorozi bývají velmi uzavření a obtížně navazují kontakty s okolím. Zůstávají nedůvěřiví a udržují si odstup. Přesto jsou hodní důvěry a lze se na ně spolehnout.
Zdraví: Lidé narození ve znamení Kozoroha bývají v dětství častěji nemocní, ale s věkem získávají na odolnosti. Většinou si zachovávají svěžest a jasného ducha až do vysokého věku. Nemoci mohou mít příčinu v melancholii a pesimistické náladě. Mají sklon k revmatismu, nachlazení či kožním alergiím. Jako prevence poslouží pravidelný pobyt na čerstvém vzduchu a masáže.
Pracovní předpoklady: Lidé narození ve znamení Kozoroha jsou velmi schopnými a spolehlivými pracovníky, ale vyžadují standardní podmínky, soukromí a klid. Dávají přednost tradičním profesím a vyzkoušeným metodám. Neradi mění zaměstnání. Příhodným oborem je pro ně účetnictví, bankovnictví, administrativa a vědecká povolání. Jsou úspěšní i jako učitelé, právníci, architekti, zedníci, farmáři. Mohou mít také literární schopnosti.
Láska: Kozorozi bývají ostýchaví, zdrženliví a stydliví. Nikdy nad sebou neztrácejí kontrolu. I když svého partnera hodně milují, nechávají si vždy kousek soukromí pro sebe. Ve vztahu se snaží dosáhnout dominantního postavení. Manželství uzavírají teprve tehdy, když si důkladně prověří kvality svého partnera. Nezřídka hraje důležitou roli i finanční situace jejich protějšku. Ženy jsou spolehlivé a snaží se být v domě absolutními pány. Své city vyjadřují jen s obtížemi. Muži potřebují pocit stability, ale jsou oddaní a starostliví. Dobře se snášejí s Vodnářem, Rybami, Býkem, Pannou, Štírem, Střelcem. Problémy mají s Beranem, Rakem a Váhami.
VODNÁŘ
Znamení: vzdušné, studené
Vládce znamení: Saturn a Uran
Povaha: sanquinická
Šťastná léta: 21-26, 40-45
Soulad se znamením: Blíženci, Váhy
Souvztažná barva: šedá
Souvztažný kov: olovo
Podřízená část těla: bérce, tepny, kotníky
Kámen znamení: akvamarín, chryzokol, jaspis, obsidian, topaz, tyrkys, opál, fluorit, safír, sodalit
Šťastná čísla: 3, 9, 15, 45
Šťastný den: sobota
Šťastná květina: kapradí
Duchovní ochránce: Demeter
Příjemná vůně: mák
Charakteristika: Vodnáři jsou oduševnělí a velmi romantičtí. Je mezi nimi mnoho vynikajících myslitelů, básníků, vynálezců a vědců. Jejich pronikavá intuice vidí dále a hlouběji do budoucnosti. Rádi experimentují. Dokonale dokáží realizovat své myšlenky, které by se na první pohled mohly zdát neuskutečnitelné. Vodnáři milují všechno, co je originální, fascinující, nezvyklé. Mají hlubokou, komplikovanou povahu, proto mohou být někdy špatně chápáni. Vodnáři snadno navazují přátelské vztahy a jejich přátelé se na ně mohou spolehnout. K jejich povahovým rysům patří velkorysost, nezištnost a v širším smyslu snaha zlepšit lidstvo. Zajímají je ideály, zabývají se věcmi, které se týkají spíše celku než jednotlivce, například otázky sociálních a lidských práv, výchova a politika. K jejich problematickým stránkám náleží potlačování citů, nedostatek trpělivosti a někdy lhostejnost.
Zdraví: Svoji odolnost proti nemocem by Vodnáři měli posilovat vyváženou stravou a pobytem na čerstvém vzduchu. Jejich nemoci bývají nejčastěji spojeny s oběhovým systémem. Mají zvýšené riziko vysokého krevního tlaku a poruch srdečního rytmu. Častěji u nich dochází k poranění nohou. Neměli by dusit svůj hněv pod pokličkou a každá nemoc by je měla přimět k vylepšení vztahů k lidem.
Pracovní předpoklady: Lidé narození v tomto znamení jsou všestranně nadaní a žijí činorodým a pestrým životem. Jejich volnomyšlenkářská povaha je nutí vybírat si svobodná povolání. Úspěšní jsou díky své důvěře v konečný úspěch a vnitřnímu přesvědčení, že právě oni mají pravdu. Pro Vodnáře jsou vhodné profese se vztahem k pokroku a předvídání budoucnosti jako inženýr, informatik, meteorolog, vědecký pracovník. Jsou dobří obchodníci a podnikatelé. Dokáží analyzovat lidské chování a mohou působit jako psychologové, vychovatelé nebo učitelé.
Láska: Vodnáři jsou idealisté a zajímají se více o vysoké cíle a hluboké myšlenky než o milostné románky. Jsou zdrženliví a neradi dávají své city najevo. Vyznačují se hrdostí a dokonalým sebeovládáním a citové projevy považují za slabost. Vodnáři si po dlouhém váhání vybírají jednoho partnera na celý život a v manželství jsou zpravidla věrní a oddaní. Ženy nebývají domácími puťkami, mají plno energie a nápadů a nechtějí být svazovány. Muži Vodnáři jsou důvěřiví manželé, není je ale možné k čemukoli nutit. Vodnáři si dobře rozumí s Rybami, Berany, Blíženci, Váhami, Střelci, Kozorohy. Nemají rádi Býky, protože nemají fantazii, Štíry, protože jsou žárliví, a Lvy, kteří mají vysoké nároky.
RYBY
Znamení: vodní, vlhké, studené
Vládce znamení: Jupiter a Neptun
Povaha: flegmatická
Šťastná léta: 22-47
Soulad se znamením: Rak, Štír
Souvztažná barva: barva moře
Souvztažný kov: cín
Podřízená část těla: nohy (chodidla), mízní systém
Kámen znamení: ametyst, fluorit, korál, safír, jadeit, tyrkys, adulár, perly, akvamarín, lazurit, sodalit, křišťál
Šťastná čísla: 4, 16, 34, 136
Šťastný den: pátek
Šťastná květina: chrpa
Duchovní ochránce: Herakles
Příjemná vůně: máta
Charakteristika: Lidé narození ve znamení Ryb se svými myšlenkami pohybují v hloubkách a neexistují pro ně hranice. Jejich úkolem je plavat proti proudu. Když se nechají pouze unášet, mohou špatně skončit. Ryby mají silné vnitřní vnímání, citlivost a inspiraci. Jsou obdařeny jakýmsi šestým smyslem, i když si to samy neuvědomují. Jejich představivost a fantazie jim umožňuje procítění každého okamžiku. Dokáží obvykle pochopit všechny lidi kolem, jenom samy sebe ne. Mohou se hledat celý život. Nesnadno nacházejí rovnováhu mezi svými sny, vnitřními tužbami a realitou. Tito lidé zpravidla více naslouchají než mluví. Jsou přizpůsobiví, mají skromnou a nesobeckou povahu. Často o svých schopnostech pochybují a stojí stranou. V tomto ohledu jsou opatrní, jejich důvěřivost k ostatním lidem však může být bezmezná. Proto se stávají obětí podvodů a intrik.
Zdraví: Ryby jsou jemné, křehké a podléhají mnohým nemocem. Nejčastěji mají problémy s chodidly, kyčlemi, trápit je mohou bolesti v kříži, otoky a revmatismus. Mohou trpět nachlazením, chřipkami a zápaly plic. Poškozený imunitní systém souvisí s možnými alergiemi. Měly by se vyhýbat nestřídmostem a extrémům. Stres a deprese jsou pro jejich zdravotní stav velkou zátěží.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 la Hate la Hate | 12. srpna 2006 v 11:03 | Reagovat

VÁHY: pravda, nic než pravda

2 Satanista Satanista | 24. srpna 2006 v 21:02 | Reagovat

RYBA: To upe souhlasí.... =)

3 kronika kronika | 25. srpna 2006 v 23:53 | Reagovat

Vodnář,úplně přesně

4 Dominka Dominka | E-mail | 30. srpna 2006 v 15:52 | Reagovat

Ryby:Souhlasí,ae proč u Ryb thaky neni s kym vycházejí a s kym se nemusí???:-(

5 Mystic Mystic | 12. září 2006 v 22:02 | Reagovat

RYBY: Az na ten kov a kytku to souhlasi, ale nevim jak je to s tim cislem-za má štastná čísla považuju uplně jiná než tam píšou, takže to u sebe budu muset ještě prověřit.  :)

6 Aervil Aervil | E-mail | 19. září 2006 v 16:15 | Reagovat

já jsem narozená 22.listopadu....takže jsem asi štíří střelec nebo co protože někdo tvrdí že jsem střelec jinej že štír....tak já nevim.

ale souhlasí téměř všechno u obou znamení. hlavně uštíra ta charakteristyka.

když už píšu...myslíte si že je víc světů a někteří znás žijí třeba ve dvou zároveň?

pls napište mi někdo na ICQ 238-002-656. ráda bych o tom s vámy pokecalla.

7 Jeny Jeny | E-mail | 22. září 2006 v 16:49 | Reagovat

STŘELEC: jj... přesně tak... :)

8 Erika Erika | E-mail | 27. října 2006 v 15:04 | Reagovat

RYBY:Totálně souhlasí...

9 jiras.minas jiras.minas | E-mail | 1. listopadu 2006 v 16:40 | Reagovat

RAK:možná v tom je troch u pravdy

10 Verča Verča | E-mail | 12. listopadu 2006 v 22:05 | Reagovat

jsem vodnář a taky mi to - až na pár drobností souhlasí...

11 Ani Ani | E-mail | Web | 25. listopadu 2006 v 21:11 | Reagovat

Vodnář:No mužu s tím upe souhlasit...

12 Ivusa Ivusa | 21. prosince 2006 v 17:50 | Reagovat

Ryba: Nenašla sem tam nic, co by o mě nebyla pravda. Je mi 20 a šťastná léta pro mě začínají až za 2 roky, tak jsem zvědavá, jestli opravdu šťastná budou:)  Bylo by na čase.....:))

13 VampireKathy VampireKathy | 29. prosince 2006 v 19:23 | Reagovat

Střelec..uplně to souhlasí...teda kromě sportu..já sem spíš pasivní sportovec =)

14 Aileen Aileen | 30. prosince 2006 v 18:06 | Reagovat

Kozoroh: jj všecko do puntíků je pravda.

15 ada ada | E-mail | 30. prosince 2006 v 19:15 | Reagovat

RYBY - upe presný!! až na čísla mno:)!!! na tomhle blogu je prostě všechno nej!!

16 Lucíííííík Lucíííííík | 9. ledna 2007 v 17:44 | Reagovat

noo myslim ze vodnar je uplne presnej.. :-))))

17 nikča nikča | 27. ledna 2007 v 22:26 | Reagovat

RYBY:uplne to souhlasi

18 mad.whale mad.whale | E-mail | Web | 28. ledna 2007 v 0:24 | Reagovat

občas mi přijde, že jsem jediná absolutně nedůvěřivá ryba:-)

19 Lailah Lailah | 2. února 2007 v 18:03 | Reagovat

hele tak k té neduvěřivosti, já si až moc dobře uvědomuji že sem přehnaně důvěřivá a chci se proti tomu bránit, což vede k opačnemu problému a to.... začínám byt chorobně nedůvěřivá!!! :o)

20 Kateřina Kateřina | 4. února 2007 v 19:55 | Reagovat

No tak jako ten štír je zřejmě pravda. Já jsem povětšinou takové to uzavřené, umělecké a nepochopené děcko. A to je tam skoro napsané.

21 therese therese | 10. února 2007 v 18:20 | Reagovat

mám mizerny datum narozeni...thakže sem takovej divnej mix nebo co... 19.2.  vodnář X nebo ryba?!

22 Tokiačka Tokiačka | 20. února 2007 v 18:12 | Reagovat

VODNÁŘ:to sem celá já.:-))))

23 Mia Mia | E-mail | 10. března 2007 v 19:47 | Reagovat

Štíři jsou v podstatě mstiví, nebezpečný ... a sakra ... :)

24 Ryba Ryba | 28. března 2007 v 18:17 | Reagovat

na me to vubec nesedi jedine to ,ze si dobre rozumim se stirem...;)

25 Chris Chris | 15. dubna 2007 v 14:09 | Reagovat

KOZOROH: Jj..pravda..pravda..jenom ty štastné čísla nesedí.

26 Monika Monika | Web | 26. dubna 2007 v 15:54 | Reagovat

stáím šírem aji v celku souhlasím asi taková opravdu su:-)

27 Sony-19 Sony-19 | 7. května 2007 v 22:13 | Reagovat

jojo jasem celej štíreček :D ajeto pravda....sem dost hodne nepochopena a taky tak trochu umelkyne...Picasso byl taky vcelku nepochopenej umelec:D

28 co_co co_co | E-mail | 10. května 2007 v 13:30 | Reagovat

proč jsem u ryb nenašla ani lásku ani pracovní předpoklady?? Jsem jediná, nebo vám to tam taky chybí?

29 mcsca mcsca | 17. května 2007 v 15:25 | Reagovat

Tyyyyy jooo....jsem ryba a fakt nejsem naivní,nejsem flegmatik ale sangvinik a nemocná jsem byla naposledy před půl rokem...mno,ale fajne.Každej je jinej a nwc,horoskopy jsou jen vymyšlené,ale vždycky si je přečtu nho. Ale sedí-jsem alergik. A co absolutně ne-nepatřím mezi ty lidi,kteří všem na vše hupsnou.

30 mcsca mcsca | 17. května 2007 v 15:26 | Reagovat

PS: co_co...jj mně to taky chybí,nejsi sama

31 KOZOROH KOZOROH | 16. července 2007 v 13:52 | Reagovat

Sedí to...vše je pravda....=o)

32 MEG MEG | 18. července 2007 v 10:59 | Reagovat

RYBA- ja jsem ukazkovej priklad

33 A A | 30. července 2007 v 0:29 | Reagovat

Ja sem ryba a nesedi na mne skoro nic z meho horoskopu...jak v cinskem tak jinem nechappu to...:(:(:( sem spis jako lev odvaha dravost nymsleny...musim si to priznat...:(:(:( ale NEJSEM RYBA

34 A A | 30. července 2007 v 0:29 | Reagovat

teda sem ryba ale nejsem jak ryba...

35 E. E. | 28. září 2007 v 0:08 | Reagovat

Štír je fakt přesnej;)!!!

36 Hajko Hajko | E-mail | 7. října 2007 v 21:44 | Reagovat

jj štir přesny

37 Yanny Yanny | E-mail | 7. listopadu 2007 v 15:25 | Reagovat

Tack konkrétně na mou osobu kozoroh sedí jen z části...ty pracowní wěci teda nechápu páč sem uupe neskutečný lenoch:D ale jinak fine:-P

38 wampirek wampirek | 26. prosince 2007 v 11:19 | Reagovat

RYBY- to sem celá já :D  az na ty cisla.. ale to je detail :D

39 Wenda Wenda | 5. ledna 2008 v 13:18 | Reagovat

RYBA - uplne vsechno souhlasi krome tech cisel ale to je jedno :-) SUPER BLOG :-))

40 Jammie Jammie | 6. ledna 2008 v 17:48 | Reagovat

Štír: charakteristika by souhlasila, ale nesouhlasí kameny, šťastná čísla a den. Jinak perfektní blog.

41 káta káta | 10. února 2008 v 21:23 | Reagovat

vodnář celá já  co jynýho říct

42 Patullka Patullka | E-mail | 24. února 2008 v 11:37 | Reagovat

Vodnář : jj většina souhlasi....

43 Olí Olí | 9. března 2008 v 10:25 | Reagovat

Dobrý,akorát u střelce ti chybí jako kámen eště onyx

44 K.l.á.r.a K.l.á.r.a | 1. října 2008 v 21:17 | Reagovat

Jammie: presne...sou u štíra drobné chyby ale to je v celku jedno...vsude se dohaduji a ja sem moc rada ze sem stir.....

45 MauZz MauZz | Web | 26. října 2008 v 12:01 | Reagovat

vodnář na mě myslím celkem bez drobných detailů sedí:) ale ryby jsou uplne typickým popisem mojeho přítele.. mozna mu k vanocum koupim akvarko:)

46 Raymsy Raymsy | 28. října 2008 v 15:57 | Reagovat

Střelec: joo no.. trefný.. cholerik... romantik a máta.. ale ty čísla.. oo bože to ne..a taky.... můj přítel je blíženec:D

47 vladuskaa vladuskaa | 2. listopadu 2008 v 12:05 | Reagovat

njn jsem typickej vodnář!!!

48 Adelka Adelka | 27. ledna 2009 v 12:28 | Reagovat

Njn, STŘELEC-upě sedí! máš super blog!...;)...akorát u střelce máš to zdravý zkopírovaný od toho prvního....;)

49 štěpuš štěpuš | Web | 3. března 2009 v 11:14 | Reagovat

jsem kozoroh...mno moc to nesedí...

50 Alex Alex | Web | 29. května 2009 v 17:02 | Reagovat

Ryba...naprosto to sedí až na ty nemoce a duverivost...duveriva totiž už nejsem :)

51 Tiranii Tiranii | 30. srpna 2009 v 3:42 | Reagovat

Ryba: co na to rict? vy me znate? Je to přesný.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama