. Mám za to, Živote, že po sobě necháváš mnoho smrtí; bezpochyby i já zemřel, a to nejméně desettisíckrát předtím..

Duben 2007

kdy jste se naposledy zasmáli od srdce?

15. dubna 2007 v 18:08
mám pocit jako bych každej úsměv musela několikanásobně splatit slzama..


citáty

11. dubna 2007 v 11:54 citáty
"Život nekončí smrtí, nezačíná početím ani narozením, je nezničitelnou, stále existující podstatou, která na sebe bere jen určitou formu v určitém čase.."

Bájná Atlantida

11. dubna 2007 v 11:43 bájná atlantida
Někde daleko za Héraklovými sloupy, tedy za Gibraltarem, ležela prý ve starověku země s neobyčejně vyspělou kulturou. Měla důmyslné státní zřízení, velkolepé stavby a nesmírné bohatství. Během jedné jediné noci se však země propadla do moře, snad následkem zemětřesení, sopečné erupce či jiné katastrofy.

Memento

10. dubna 2007 v 21:14 co mě upoutalo
Memento je román o narkomanech. Tato věta říká sice to nejdůležitější, ale zdaleka ne všechno. Především nevypovídá o tom, že autor pojal svou prózu jako svědeckou výpověď - nikoliv jako příběh "o nich", ale jako "jejich" příběh.

..Ztracená..

10. dubna 2007 v 20:06 povídky
Do všech koutů se rozlévala tmavá noc, ulice osvětlovaly svými oranžovými paprsky mokré chodníky a celým městem panovalo ticho které bylo čas od času protnuto zvukem projíždějcích aut. V pokoji bylo otevřené okno díky němuž mohl do místnosti proudit chladný, únorový vzduch který se mísil s oblaky namodralého cigaretového kouře. V křesle seděl devatenáctiletý chlapec s bledou tváří, hnědými, polodlouhými vlasy a lesknoucími se jantarovými oči které měl orámované černou tužkou.Nenávist a láska.. rozdíl??

2. dubna 2007 v 15:04 citáty
Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život! Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij..! Oči jsou dveře do duše.. Brány prokletých ran.. Chceš splnit své sny? Tak se probuď!

Homo homini lupus

1. dubna 2007 v 16:49 citáty
člověk člověku vlkem